هدر    
 
 
 
 
 
 
 

قاب محافظ گوشی SAMSUNG Galaxy S7 Edge

طراحی وب سایت

انواع رنگ های قاب سیلیکونی

   

         
 
    آمار بازدیدکنندگان    

تعدادبازدیدتاکنون: 77422317
تعداد بازدید امروز:
تعداد بازدید دیروز:
Membership تعداد اعضاي سايت:3006

People Online بازديدكنندگان آنلاين:
Visitors بازديدكنندگان: 147
Members اعضا: 0
Total Users مجموع: 147

Onine Now Online Now:
 
 
 

دنیای قاب و گوشی کارن موبایل

قاب و گوشی کارن موبایل

    تحقیقات , پایان نامه ها , جزوات , کارگاه    
درمان سندرم غروب آفتاب

تاریخ ایجاد   1392/01/28 - 11:30  تعدادمشاهده  4910 بازگشت

تحقیقات , پایان نامه ها , جزوات در تست آزمون : مهم نیست که شما چقدر شخصی که به سندرم غروب آفتاب مبتلا است را دوست داشته باشید ، ممکن است نگهداری از او برای شما بیش از حد به کاری دشوار تبدیل شده باشد. در آن حالت می توانید امکانات فوق اعاده ای برای شخصی که دوستش دارید در خانه بطور ثابت در خدمت بگیرید


علاوه بر داروها ، چندین درمان دیگر برای سندرم غروب آفتاب وجود دارد . سالهای زیادی است که موزیک در خانه های سالمندان برای آرام کردن آن ها به کار گرفته
می شود ، گاهی اوقات صداهای دیگری مانند صدای ضبط شده از امواج اقیانوس یا آواز پرندگان برای آرام کردن آن ها بکار گرفته می شود.
در مطالعاتی ماساژ دادن افراد مبتلا به این سندرم باعث تسکین و آرام شدن آن ها می شود ، این تنها کاری است که برای کسانی که عصبانی یا خشن نیستند به نظر می رسد. شما می توانید با نگه داشتن دست ، ماساژ دادن یا لمس کردن محبت آمیز کسی که دوستش دارد ، اگر در یک حالت عصبانیت نباشد را امتحان کنید .
برخی از مردم حتی آروماتراپی را برای آرام کردن آشفتگی ها امتحان می کنند و در بیشتر خانه های سالمندان از حیوانات برای تعامل یا بیماران استفاده می شود . که نتایج مثبتی را هم در بر داشته است . به یاد آوردن خاطرات کسانی که دوستش دارد تا زمانی مفید و مثبت است که برای بیماری تداعی خاطرات مثبت و خوبی داشته باشد.
گیاهان معطری همانند گینکوبیلوبا و مخمر سنت جان برای کمک به بیماران مبتلا به زوال عقل و سندرم غروب آفتاب استفاده می شود و نیز ویتامین E ، اما این امکان وجود دارد که برخی از نشانه های کاهش بیماری را به خوبی نشان نمی دهد . بازهم ، درمان بستگی به فرد دارد.
 
 
زمانی که شما احتیاج به کمک دارید :
مهم نیست که شما چقدر شخصی که به سندرم غروب آفتاب مبتلا است را دوست داشته باشید ، ممکن است نگهداری از او برای شما بیش از حد به کاری دشوار تبدیل شده باشد. در آن حالت می توانید امکانات فوق اعاده ای برای شخصی که دوستش دارید در خانه بطور ثابت در خدمت بگیرید .
این امکانات به خوبی برای مقابله با علائم زوال عقل آموزش داده شده اند. در حقیقت ، واحدهای ویژه ای برای مراقبت از بیماران مبتلا به آلزایمر وجود دارد ، آن ها به طور خاص به منظور حفظ ایمنی و تا جایی که امکان دارد از تحریکات و آشفتگی ها جلوگیری کند ، طراحی شده اند .
تعاملات اجتماعی قابل دسترس در امکانات پرستاری اغلب بسیار به نفع بیماران مبتلا به زوال عقل و سندرم غروب آفتاب است . در تنظیمات سازمانی سرگردان شدن بسیار کم خطرتر است هر کجا که در قفل شده باشد ، کارمندان همیشه در دسترس اند.
اگر کسی را که دوستش دارید کنترل عملکرد اعضای بدن خود را از دست داده باشد ، مدیریت و نگهداری از او یکی از سخت ترین کارهایی است که در خانه باید انجام دهید. اگر فرد بلافاصله بعد از ادرار یا مدفوع کردن شسته نشود ، عفونت های پوستی به سرعت توسعه می یابند . همچنین خطر بزرگی که حیات بیمار را تهدید می کند زخم بستر است به شرطی به این بیماری دچار می شود که در یک نقطه بستری شده باشد . در چنین مواردی برای جلوگیری از زخم بستر بیماران ممکن است نیاز به تغییر مکان در ساعاتی از روز را داشته باشند.
اگر شما به کمک نیاز دارید نباید کسی را که دوستش دارید ، را در خانه سالمندان بگذارید ، ممکن است شما قادر به قرار دادن دستیاری در خانه برای سلامت فرد مورد نظر برای زمانی که سرکار هستید یا حتی او را در یک مرکز مهد بزرگسالان قرار دهید که این مراکز در حال شروع به کار کردن در سراسر کشور هستند .
اگر پول آن برای شما مسئله است ، برنامه هایی که دولت در این مورد ممکن است به شما کمک کند را بررسی کنید . اغلب پزشکان می توانند برای کمک پول نگیرند ، حتی اگر در خانه باشد .
هر آنچه که انجام میدهید ، مطمئن شوید که یک سیستم شما را پشتیبانی می کند. برخورد با یک فردی که مبتلا به زوال عقل و یا سندرم غروب آفتاب است بسیار برای شما استرس زاست و برای اینکه شما بتوانید از فرد مورد علاقه خود مراقبت کنید باید مراقب خودتان هم باشید .
سندرم غروب آفتاب :
برای بسیاری از ما ، غروب آفتاب زمان مناسبی برای جشن گرفتن است . در این زمان که ما از حالت روز به شب تغییر حالت می دهیم اغلب انرژی زیاد و فراوان روز گرفته شده و از شب نیز آرامش بخش تر است. اما برای بسیاری از افراد مسن که از بیماری آلزایمر یا برخی از شکل های دیگر زوال عقل رنج می برند ، می توان آن را به زمان از دست دادن حافظه ، گیجی ، اضطراب ، و حتی خشم توسعه داد . برای اعضای خانواده که از بیماران مبتلا به آلزایمر مراقبت می کنند ، دیدن افزایش نشانه های زوال عقل در غروب آفتاب برای کسی که دوستش دارند چیزی کمتر از مشکل نیست ، اگرچه دردناک ، ترسناک و طاقت فرساست.
مارگارت 72 ساله برخلاف اوایل مراحل آلزایمرش ، صبحانه را دوست دارد و معمولاً هر روز صبح روحیه متعادلی دارد و در اتاق ناهار خوریش تسهیلات مراقبت از خود را دارد . در حالی که او در بیشتر نمایشگاه ها از علایم رایج آلزایمر در صبح و نسبتاً خوبی داشته باشد . اما زمانی که خورشید پایین می رود و شیفت کارکنان عوض می شود مارگارت دمدمی مزاج می شود و اغلب بر سر کسانی که اطرافش هستند فریاد می زند . او از قبل می دانست که کارکنان برای کمک به او تلاش می کنند . اغلب زمانی که وی به رختخواب می رود ، یاوه گویی های مردم در مورد گذشته خود ، باعث می شود که وی یک خواب آرام و راحت در شب را نداشته باشد.
این صدا ممکن است برای شما آشنا باشد. پدیده ای به نام آلزایمر که بیش از 20 % از 5 میلیون آمریکایی به آن مبتلا هستند ، سندرم غروب آفتاب است .
الگوی رفتاری :
سندرم غروب آفتاب اغلب علائمی نزدیک به بیماری آلزایمر دارد ، ما برای افراد مسن در بیمارستان ها یا در محیط های ناآشنا ، یک دوره نقاهت بعد از عمل جراحی وجود دارد. گاهی اوقات ، این سندرم بروی مردم در ساعات اولیه صبح تأثیر می گذارد ، در حالی که نشانه ها و علل سندرم ... برای اشخاص مختلف منحصر به فرد است ، پژوهشگران معتقدند که این بیماری در زمان انتقال بین روشنایی روز و تاریکی شب رخ می دهد ، هر یک از این دو در نزدیکی صبح یا در اواخر بعد از ظهر اتفاق می افتد . اما علت دقیق این سندرم همانند علت بیماری آلزایمر ، هنوز مشخص نشده است.
دکتر پیتر V.Rabins ، استاد روانپزشک در بخش روانپزشکی سالمندان از دانشگاه پزشکی جان هاپکینز می گوید : تعریف روشنی در مورد معنی سندرم غروب آفتاب وجود ندارد. " این یک عبارت است . برخی از مردم تنها تمایلاتشان در تعریف آشفته است این طیف وسیعی از رفتار هاست که برای فرد معمولی نیست . که می تواند محدوده اش تنها با بی قراری قابل توجهی باشد .
در حالی که برخی با بیان آلزایمر و زوال عقل خود در طول روز ، با رفتارهای از سندرم غروب آفتاب مواجه می شوند که اغلب صحبت کردن بسیار دشوار می شود ، تقریباً همیشه زمانی که خورشید غروب می کند بدتر می شود. در حالی که ممکن است از یک شخص چندین رفتار به طور همزمان سر بزند ، یا اینکه ممکن است تنها یکی از آن رفتارها سر بزند. علائم آن شامل تغییر سریع خلق و خو ، خشم ، گریه ، بی قراری ، قدم زدن ، ترس ، افسردگی ، خودسر ، بی تاب و بی قرار ، بر اساس نظریه رابین.
گاهی اوقات شما تنها یک سایه « شَما » از آن شخص که دوستش دارید را می بینید که از اتاقی به اتاق دیگر می رود . آن ها ممکن است از شما سئوالاتی بپرسند و برای شما یک وقفه قبل جواب دادن ایجاد کنند . آن ها ممکن است این سئوالات را بیش از یکبار بپرسند ، اما مهم این است که آن ها درکی از تجدید خاطره قبل از سئوال پرسیدن نداشته باشند . آن ها عمداً شما را خشمگین نمی کنند . آن ها به سادگی به یاد نمی آورند . بیشتر علائم سندرم غروب آفتاب که مدیریت آن برای کسانی که از بیماران مبتلا به آلزایمر مراقبت می کنند سفت است و ممکن است دیگران را در معرض خطر قرار دهد ، توهم ، پارانو یا خشونت ، سرگردانی خصوصاً سرگردانی علاوه برای این که خطرناک است ناامید کننده هم است . شخص به تنهایی نمی توانند این شرایط یا رفتارها را کنترل کنند ، در صورتی که شخص سرگردان ، اغلب نمی داند که سرگردان است و نمی داند که چطور به خانه برگردد. در حالی که ممکن است صدای نسبتاً بی ملاحظه ای که اغلب یک ایده خوب برای پیدا کردن کسی که دوستش دارید قرار دادن دستبند شناسایی است حتی ممکن است درب منزل قفل شود و حصار حیاط با دروازه ای که قفل شده برای نگه داشتن او استفاده شود تا او در طی روز امن باشد و نیازی به نظارت بیشتر نباشد .
این هرگز ایده خوبی نیست ، که کسی را که دوستش دارید را با این سندرم در حالی که مشغول خرید یا در حال اجرای کاری هستید را در ماشین یا در یک محل عمومی تنها بگذارید .
یافتن شروع مشکلات ( جرقه اولین مشکل )
بر اساس رابینز ، توسعه سندرم غروب آفتاب برای یک فرد مبتلا به بیماریآلزایمر اجتناب ناپذیر است .
یافتن هدف :
بر مبنای نظر رابینز این امکان وجود ندارد که فرد دارای ناهنجاری آلزایمر ، سندرم سان داونرز را نیز داشته و آن را گسترش دهد . و این نکته نیز لازم به ذکر است که آلزایمر به صورت خاص و جنون در حالت کسی تنها عوامل تشکیل دهنده شرایط مورد نظر نیستند . همانگونه که در بالا ذکر شد ، این مرسوم نیست که یک فرد مسن و سلامت پس از بازتوانی و بازیابی پس از انجام عمل جراحی از بیهوشی ای که به طور کامل تحت کنترل بوده است ، رفتار نگران کننده ای از خود نشان دهد و یا این رفتار را در حین گذراندن زمان بستری شدن پس از انجام عمل در بیمارستان بروز دهد. این بیماری های واقعه محور معمولاً گذرا می باشند و تنها زمانی اتفاق می افتد که یک الگو در رفتار در هنگام غروب خورشید به گونه ای مد نظر قرار می گیرد که یک سندروم ممکن است تحت آن حالت گسترش یابد .
رابینز می گوید : هنگامی که الگویی برای آن وجود دارد ، اهمیت دارد که به دنبال هدف و یا چیزی به مشابه آن در محیط باشیم . آیا چیزی در داروهای بیمار وجود دارد ؟ آیا این ها باعث فعالیت کمتر می شوند ؟ آیا تجهیزات کمتری وجود دارد ؟
ممکن است چیزی در محیط وجود داشته باشد که تغییر داده شده است و یا در بیمار دگرگون شده است که این می تواند شامل تغییرات بیولوژیکی ، سیکل خواب و بیداری و مشکلات ترشح هورمون باشد ، ممکن است بتوان کاری کرد برای مثال ، کاری برای افزایش شباهت و شبیه سازی برای برخی از افراد و ممکن است برای گروهی دیگر اینکار به صورت کاهش لازم باشد. آیا این موضوع هر روزه اتفاق می افتد ؟ چه مقدار به طول می انجامد ؟ و میزان شدت آن تا چه حد است ؟
بسیاری از شرایط و یا تأثیرات و علل سندروم ها در طی زمان به دلیل ، عوامل مرتبط به سندروم سان داونرز ، تغییر کرده و پیشرفت داشته اند ولی لزوماً نمی توان گفت که یکی از آن ها بر دیگران برتری دارد. این شرایط شامل موارد زیر می باشد :
·   فعالیت آخر روز ( در یک مرکز مراقبت ) : برخی از محققان بر این باورند که آشفتگی فعالیت ها هر چه به آخر روز نزدیک می شود ، مانند تغییر پرسنل مرکز مراقبت که ممکن است بخواهند شیفت کاری خود را عوض کنند می تواند منجر به عصبانیت و پریشانی شود .
·   خستگی : فرسودگی و خستگی انتهای روز و یا کمبود ناگهانی فعالیت پس از زمان شام نیز می توان در این موضوع دخیل باشد.
·        عدم تعادل درونی : برخی از محققان تصور می کنند که عدم تعادل هورمونی و یا قطع و شکستگی های ممکن در ساعت بیولوژیکی درون بدن انسان که باعث تنظیم فرآیند شناخت بین زمان بیداری و خواب می شود نیز می تواند یکی از دلایل این موضوع باشد .
·   زمستان : در برخی از موارد شروع روزهای کوتاهتر در زمستان باعث بدتر شدن سندروم سان داونرز می شود که این بیانگر آن است که این ناهنجاری را می توان با ناهنجاری تحت تأثیر قرار گرفتن فصلی به حالت دیگری رساند و می دانیم که یک حالت افسردگی معمول و مرسوم به دلیل کمتر در معرض نور آفتاب طبیعی قرار گرفتن به وجود می آید.
مدیریت رفتارها :
درمان سندروم سان داونرز ، همانند دلیل به وجود آمدن آن به خوبی مشخص نشده است ولی از رویکردهای متعددی که در مقابل آن بیان گردیده است ، این امید وجود دارد تا رنج و آسیبهای ناشی از آن را که در شرایط گذشته صدمه هایی از آن متوجه افراد شده است را کاهش دهیم.
رابینز می گوید : این همانند درمان فشار خون نیست که در آن شما تنها یک داروی فشار خون تجویز می کردید . حتی بیان کمکی در مورد این موضوع نیز سخت است زیرا هیچ رویکرد مشخص دقیقی وجود ندارد ولی من اعتقاد دارم هنگامی که شما روی افراد متمرکز می شوید ، می توانید چیزهایی را بیابید که بر روی یک فرد نسبت به دیگران کارگر تر هستند .
برخی از رویکردهای موفق تر برای مدیریت کردن سندروم سان داونرز به این شرح است :
ایجاد یک سری قوانین روتین و مشخص . این قوانین به بیماران سان داونرز کمک می کند تا احساس امنیت کنند . قوانین مشخص باعث کاهش سورپریز و هیجان شده و یک ریتم روزانه را ایجاد می کند که می توان بر آن تکیه زد . بدون داشتن قوانین مشخص برای انسانی که شما خیلی او را دوست می دارید ، او در یک حالت ثابت از هیجان و نگرانی قرار خواهد گرفت و توانایی های شناختی محدود آن ها قادر به مواجه شدن با غیر قابل پیش بینی بودن روز را نخواهد داشت . کارهای زیادتری را در لیست فعالیتهای روزانه در اوایل روز قرار دهید. بیش از دو کار اصلی را در روز برنامه ریزی نکنید . تا حد امکان از چرت زدن پرهیز کنید مخصوصاً زمانی که شخص مورد نظر با مشکلات خواب مواجه است .
کنترل رژیم غذایی : به دنبال الگوهای خاص مرتبط با رفتار برای غذاهای خاص و مشخص باشید. از غذاهای حاوی کافئین و یا مقادیر زیاد شکر ، مخصوصاً در اواخر روز اجتناب کنید .
کنترل کردن سروصدا : مفید خواهد بود که سروصدای ناشی از تلویزیون ، رادیو و یا دیگر وسایل سرگرمی خانه را در اوایل شب ، کاهش دهید. از آمدن کسانی برای بازدید در اوایل شب نیز خودداری کنید. فعالیت هایی که سروصدا ایجاد می کنند می بایست تا حد امکان دور از زمانی که فرد مورد نظر ما می خواهد بخوابد انجام شود .
روشن گذاشتن یک چراغ : دریافت شده است که مجموعه چراغهایی که در بر گیرنده یک طیف کامل نوری هستند ( نور درمانی ) باعث کاهش اثرات افسردگی و سندروم سان داونرز می گردد . با فرا رسیدن شب ، اتاقها را نورانی نگذارید به گونه ای که فرد مورد نظر شما بتواند به خوبی حرکات را دنبال کند و بنظر نرسید که هیچ چیزی تغییر کرده است و شدت رنگ کمتری یافته است . گاهی اوقات چراغ های شب خواب نیز می توانند در کاهش فشار در حالتی که فرد می بایست به هر دلیلی نیمه شب از خواب بیدار شود ، مفید خواهد بود .
دارو درمانی : در برخی از حالت های سان داونرز مخصوصاً زمانی که به افسردگی و یا ناهنجاری های خواب مربوط می شود ، دارو درمانی مفید فایده خواهد بود . به دقت با یک پزشک مشورت کنید بدان علت که برخی از داروها می تواند به شدت باعث تغییر الگوی خواب و بر هم زدن سطوح انرژی به حالتی شود که نه تنها باعث بهبودی نشود بلکه شرایط را بدتر نیز بکند.
بهره گیری از تقویت کننده ها : برخی از تقویت کننده ها می توانند مفید باشند . ( به یاد داشته باشید که قبل از دادن مواد تقویت کننده روزانه به فر مورد نظر حتماً با پزشک او صورت دقیق مشاوره کنید ) . گیاهان گینکوبیلوبار سنت جانز سبب کمک به افراد دارای آلزایمر در گذشته می شده است . ویتامین E نیز برای کاهش اثرات سان داونرز در برخی موارد مفید گزارش شده است . ملاتونین هورمونی است که در تقویت کننده ها باعث منظم شدن فرآیند خواب می گردد .
پیرامون دیوانگی و جنون - ناهنجاری آلزایمر - سندروم سان داونینگ ( غروب خورشید ) .
سندروم سان داونینگ یک نوع حالت افزایش یا ظهور هیجان و آشفتگی و یک سری نشانه های رفتاری دیگر در انتهای بعد از ظهر و یا اوایل شب در زمانی که فرد بیمار است می باشد . نمی بایست این ناهنجاری با ناهنجاری های خواب که در شب و در زمانی که فرد خواب است ، رخ می دهد ، اشتباه گرفته شود .
نشانه های معمول آن در اواخر بعد از ظهر ظهور یافته و یا افزایش پیدا می کند . اینها می توانند شامل رفتارهای تکراری یا صحبتهای یکسان ، بی قراری ، کندی ، سرگردانی ، عدم جهت یابی صحیح در مقابل زمان و مکان و سراسیمگی یا پرخاشگری نسبت به دیگران باشند .
تئوری های گوناگونی پیرامون دلایل سان داونینگ وجود دارد . یک تئوری به صدمه دیدن یک بخش از مغز ارتباط دارد که ماتونین تولید می کند . ملاتونین به تنظیم سیکل خواب و بیداری کمک می کند سطوح کاهش یافته می تواند باعث بی نظمی در الگوی خواب گردد . یکی دیگر از دلایل مرتبط با درمان داونینگ به سطوح انرژی فرد دارای ناهنجاری آلزایمر مرتبط است . در انتهای روز فرد می تواند ناشی از فعالیت های روزانه خسته باشد . این باعث تشدید نشانه های این سندروم می شود و باعث می شود فرد عصبی یا تحت فشار رفتار کند. قبل از شروع این ناهنجاری ، این زمان از روز ، زمان پر مشغله ای برای آنان بوده است . آن ها ممکن است برای کار به خانه آمده باشند و یا پخت شام در نظرشان باشد و انجام کارهای خانه و رفتن به تخت خواب جز دیگر برنامه های آنان باشد ، در اینحال آن ها قادر به انجام این کار ها نیستند و کارهایی را ناتمام باقی می گذارند . نهایتاً خود می تواند در نور ناکافی و کم اوایل شب با مشکل دیداری مواجه شود . این می تواند باعث به اشتباه رفتن ( تشخیص اشتباه ) و یا حتی افتادن فرد گردد .
- چگونه می توان سندروم انتهای روز را کاهش داد ؟
·        اطمینان یابید که فرد به اندازه کافی استراحت کرده است .
·        به فرد فعالیتی آرام دهید تا با آن روبرو شود .
·        مقدار غذاهای دارای کافئین که توسط فرد جذب می شود را نیز بررسی نمایید .
·   با متخصص امراض دوران پیری پیرامون احتمال جواب دادن دیگر درمانها شامل داروهای مجاز صحبت کنید . برخی از تحقیقات با استفاده از ملاتونین برای درمان سندروم پایان روز روشی یافته اند .
·        تمرین کنید که از انرژی اضافی استفاده کنید و مطمئن شوید که این انرژی قبل از خواب استفاده شود .
·        چرت زدن در حین روز را تشویق نکنید .
·   اطمینان یابید که نور اتاقها در شب کافی است ، این شامل زمان بین ، صبح تا 9 صبح نیز به صورت خاص می شو دو باعث تنظیم ساعت درونی آنان می گردد .
- سندروم انتهای روز چیست ؟
این سندروم که تحت نام سان داونینگ نیز شناخته می شود به نشانه هایی ارجاع داده می شود که گاهی اوقات با گام های سبک جنون ، شامل آلزایمر مرتبط است. می توان آن را ناهنجاری حالتی و یا حتی ناهنجاری خواب نیز نامید. صدمه دیدگان از آن ، دوره هایی از دلواپسی و هیجان زیاد را در حین زمان آخر روز و یا ساعات اولیه شب تجربه می کنند که این فرد باعث کج خلقی و زود رنجی از مراقبان و یا پرسنل بیمارستان می گردد. دلیل اصلی این سندروم هنوز ناشناخته ماند است . به صورت پایه این باور وجود دارد که این سندروم ناشی از عدم وجود نور کافی در روز یا شب می باشد که منجربه به هم ریختن ساعت بیولوژیک درون بدن می گردد و از اینرو شروع ناگهانی سندروم پایان روز اتفاق می افتد . تحقیقات جدیدتر احتمال دلایل ارگانیک تر همچون تداخلات دارویی و یا فشارهای ناشی از عملکرد شناختی بدن را در آن مؤثر می دانند .
مراقبان و اعضای کادر نگهداری پرستاران بیمارستان گاهی اوقات می توانند در دستکاری وضعیت پایه یک بیمار مبتلا به سندروم انتهای روز دخیل باشند . یک دوره از تصورات نامعقول و غیر منطقی و رفتار تحریک پذیر و زود رنجانه می تواند پس از حرف آخرین وعده غذایی در روز و در ارائه زمان خواب شروع شود . یکی از تئوری های مرتبط با این سندروم این است که خزانه های ثابت مغزی روزانه برای زندگی معمولی می تواند به حالتی شکننده و مضمحل کننده در انتهای روز تبدیل شود . اینها به صورت ساده ای اطلاعات ورودی زیادی دارند و توانایی های شناختی محدود آن ها بیش از حد تحت استفاده و بارگیری قرار گرفته است . نتیجه آن یک دوره از تفکرات منفی و رفتار تند خویانه است .
درمان افراد مبتلا به این سندروم به صورت کلی به شرایطی که تحت آن حالت این ویژگی ها شروع به بروز کردن می کند ، محدود می شود . داروهای ضد افسردگی می توانند سبب کاهش شدت سراسیمگی شوند و این در حالی است که داروهایی همچون Aricept  می تواند باعث بهبود عملکرد شناختی گردد. از آنجاییکه این سندروم دارای ارتباط نزدیکی با ناهنجاری های خواب و خستگی دارد ، داروهای مسکن و دیگر داروهای خواب آور نیز می توانند مفید باشند . مراقبان کار کشته و با تجربه پیشنهاد می کنند که بیمار را ترغیب کنید تا چندین بار در طول روز بخوابد و از تحریک کردن کارها در ساعات اولیه روز جلوگیری کنید .
شرایط دیگری نیز وجود دارند که شباهت زیادی به سندروم انتهای روز دارد ، مخصوصاً در شرایط نا آشنای بیمارستانی این حالت تشدید می شود . برخی از بیماران مسن در نتیجه فرآیند بیهوشی در حین عمل جراحی شان دچار اضطراب می گردند . دیگرانی که زمانی را در ICU می گذرانند یا با تجهیزات پزشکی پر سروصدا مواجه هستند شرایطی را تجربه می کنند که جنون بیمارستانی نامیده می شود که این موضوع به خصوص در ساعات اولیه شب واضح تر خودنمایی می کند . ولی جنون بیمارستانی می تواند هر سنی را تحت تأثیر خود قراردهد و این در حالی است که سندروم پایان روز به صورت کمی به جمعیت کهنسال محدود می شود .

سر و کله زدن با فرد مورد علاقه ای که دچار این سندروم شده است می تواند خیلی آزار دهنده باشد ولی مراقبات حرفه ای و با سابقه راه های گوناگونی را برای همسو شدن با فرآیندهای هیجان و تند خویی پیشنهاد می کنند . فراهم نمودن محیطی که ویژگی های کامل خصوصی را برای بیمار به همراه داشته باشد این امکان را به او می دهد که اطلاعات را خارج از بینندگان و افرادی که با او سر و کار دارند تحقیق کند . دنبال کردن فعالیت های آرام در حین زمان بعد از ظهر و اوایل شب باعث ترغیب فرد به داشتن استراحت بهتری در طول شب می گردد . علاوه بر این به فرد کمک می کند تا این موضوع را در ذهن داشته باشد که حالتهای هیجانی فرد بیمار و نیازهای عجیب و غریب وی همیشه قابل کنترل نیستند . سندروم انتهای روز که پدیده واقعی برای بیماران است ، بنابراین پرستاران و مراقبان می بایست فعالیت های مهار کردن را در هنگام با یک فرد که در دوره زمانی سرامیکی در شب قرار دارد ، تمرین کنند .   

طراحی سایت

 

قاب گوشی موبایل iPhone 7 برند VORSON مدل پشت چرم طرح خط دار رنگ قهوه ای

 

    یاری سایت    
کاربران ارجمند ، در اینجا شما میتوانید کمکهای اهدایی خویش را جهت خدمات رایگان تست آزمون واریز فرمایید
  • ما را در پیشرفت پروژه های رایگان یاری دهید

در صورت هرگونه اشتباه در واریز ، شما می توانید جهت استرداد وجه اهدایی خویش از طریق منوی تماس با ما ، اقدام فرمایید
 


نشر مطالب با ذکر نام تست آزمون بلامانع است. تست آزمون مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد
Copyright © 2012 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد توسط پورتال فراتک