هدر    
 
 
 
 
 
 
 

قاب محافظ گوشی SAMSUNG Galaxy S7 Edge

طراحی وب سایت

انواع رنگ های قاب سیلیکونی

   

         
 
    آمار بازدیدکنندگان    

تعدادبازدیدتاکنون: 77422424
تعداد بازدید امروز:
تعداد بازدید دیروز:
Membership تعداد اعضاي سايت:3006

People Online بازديدكنندگان آنلاين:
Visitors بازديدكنندگان: 112
Members اعضا: 0
Total Users مجموع: 112

Onine Now Online Now:
 
 
 

دنیای قاب و گوشی کارن موبایل

قاب و گوشی کارن موبایل

    تحقیقات , پایان نامه ها , جزوات , کارگاه    
مقایسه اثرات تغییر یافته ترکیب ژلاتین گیاهی / WPI و ترکیب K-car تحت شرایط سازگار بادمای 80 درجه سلسیوس از مدل رایج Carraue اصلاح شده

تاریخ ایجاد   1392/01/29 - 06:50  تعدادمشاهده  3686 بازگشت

تحقیقات , جزوات , پایان نامه ها در تست آزمون : نتایج هماهنگ شده دلالت بر این دارند که وسکیوزیته سیستم ها افزایش یافته با افزایشی در میزان پلی ساکارید ها به خصوص زمانی که میزان پلی ساکارید اضافه شده به ترکیبات فراتر از داده بحرانی است که به وسیله آن اندازه ذرات ژلاتین گیاهی میکروژل به سرعت افزایش می یابد و جدایی فاز رخ می دهد این پدیده در ترکیب K-car/WPI مشخص تر بود .


 

تست آزموندانلود فایل در انتهای تحقیق
مقدمه :
در سالهای اخیر علاقه به مطالعه پروتئین پلی ساکارید در هر دو بخش صنعتی و آموزشی بیشتر شده است ، کاربردهای شایع هر یک از این ترکیب ها نشان دهنده عناصر جدید غذا مخصوصاً جانشین چربی هاست . ( Cain,jone and Norto 1987 ) خواص شیمی فیزیکی این ترکیبات می تواند توسط مؤلفه های زیادی مانند HP قدرت یونی ، دما نسبت مخلوط و غلظت را ایجاد کند .( Tolstoguzov and vicent , 1997 )  . مؤلفه های مختصر توجه بیشتری را به خود جلب کرده اند . زیرا شناسایی بافت تولیدات پروتئین پلی ساکارید جمع شده می تواند به وسیله رفتار مکانیکی مورد تأثیر قرار گیرد .
( Brown , foster , Norton and under town 1995 ) . مطالعه مختصر بالا به صورت عادی با تکنیک های قراردادی مانند پراکندگی نور دینامیکی و استاتیکی ، انتقال الکترونیکی میکروسکوپی ( TM )  اسکن نور میکروسکوپی و غیره انجام شده است .
با وجود این می توان گفت : این روش ها هم خوب هستند و هم درست ( صحیح ) در معنای دیگر خواص تغییر یافته نمونه ها می تواند به وسیله فرآیند تهیه ( سرما دادن ، رقیق کردن ) تأثیر گذارده شود . و به سمت نتایج پایه ( اولیه ) سوق داده شود .
در حقیقت ( جنبش ) مجموعه می تواند به وسیله دما مورد تأثیر قرار گیرد و کار Caroguenno c مشاهده می شود . اندازه مجموعه پروتئین به وسیله رقیق شدن کاهش داده می شود . در این مقاله این ها روش هایی هستند برای جلوگیری از مشکلات ممکن که پنهان شده اند . اگر چه که روش های رایج در دانش ما مانند مدل Cross
( Cross , 1995,1970 DC corualho and Djabourov 1997,… ) مدل Carreau
( Bird , Armstrong ) در حالت های اصلاح شده دیگر می تواند اندازه اجتماع را در دمای بالا بدون تخریب سیستم تخمین بزند .
در کارهای قبلی مدل Cross با مدل Carreau  و دیگر حالت های اصلاح شده ژلاتین گیاهی / پروتئین آب پنیر ( WPI )  در سیستم مقایسه شد .
(Leng and Turgeon)  . مدل اصلاح شده Carreau بر اساس توصیف نیوتن بنا شده است . در حالیکه مدل Carreau هماهنگی بهتری از دیگر ترکیبات شبه پلاستیکی دارد. کارهای ارائه شده به بررسی اثرات تغییر یافته در دو نوع از ترکیبات پروتئین پلی ساکارید و ترکیب ژلاتین گیاهی و WPI و ترکیب K-Carrageenan/WPI که در مدل های بالا اصلاح شدند متمرکزند . اطلاعات آزمایشگاهی به وسیله روش کنترل-کشش به دست آورده شده است.
2- مواد و روش :
1-2- نمونه ها :
WPI (92% W/W Protein; b-lacto globulin 85%a-lactolbumin10% BSA5%)  خریداری شده است .
میزان یونهای اصلی در WPI سدیم (4.76 mg/g)  و کلسیم (0.67 mg/g)  هستند .
 WPIتجاری اغلب در آسیب گرمایی است . پروتئین های تقلبی در ناحیه ایزوالکتریک و PH5 ) حل نشدند .
روش خالص سازی در کار قبلی توصیف شده بود (Ouldfleya et al, 2006)  . نمونه ژلاتین گیاهی ( ED 36% , 100 KDa )  از ( Cpkelco , Danmoy ) خریداری شده بود . k-car از گونه 3 کتانی Eucheuma با وزن مولکولی 154 kd  و کاتیون های Na+ (0.6 %), Ca2+ (2.4 %), L+ (0.8 %)  از Sigma (St-Louis, Mo, USA)  خریداری شده بود .
3- بحث و نتیجه گیری :
1-3- K-Carrageene خالص :
محلولهای Tock از WPI خالص تهیه شده اند ، ژلاتین گیاهی و K-car با غلظت های 10 % و 1 % ، 2 % وزنی . محلول های پروتئین در دمای اتاق به مدت 2 ساعت تکان داده شدند و در دمای پانزده درجه سلسیوس در تاریکی مطلق نگهداری شدند و رسوبی مشاهده نشد . هر دو ژلاتین گیاهی در K-car در دمای اتاق پراکنده شدند و تا دمای 80 درجه سلسیوس به مدت 20 دقیقه حرارت داده شدند تا مطمئن شویم کاملاً حل شده اند 5 ترکیب برای سیستم WPI و ژلاتین گیاهی و 5 نمونه دیگر برای سیستم WPI/K-car تهیه شدند .
غلظت WPI در همه موارد 5 درصد تعیین شده بود و مطابق با حجم ژلاتین گیاهی در ترکیبات WPI/ ژلاتین گیاهی 1/0 درصد 2/0 و 4/0 و 6/0 و 8/0 درصد بود . K-car در ترکیبات K-car/WPI ( % 1/0 ، % 2/0 ، % 3/0 ، % 4/0 و % 5/0 ) بود .
نسبت مخلوط ژلاتینی گیاهی /WPI 02/0 ، 04/0 ، 08/0 ، 12/0و 21/0 بود و نسبت مخلوط K-car/WPI 02/0 ، 04/0 ، 06/0 و 08/0 و 01/0 بود ، داده های PH محلول ها در 7 تعدیل شده بود . و هیچ نمکی به محلول ها اضافه نشد ، محلول 02/0 درصد NaN3 برای جلوگیری از رشد باکتری ها اضافه شده بود .
اندازه گیری ها و سکوزیته :
این اندازه گیری ها به وسیله رهومتر ( مقاومت سنج ) کنترل شده کشش بدست آمده . فاصله شکاف بین بشقاب ها ( ظروف ) 564/0 میلی متر انتخاب شده بود ، هر یک قطره از نمونه مستقیماً بین ظروف گرم شده در دمای 80 درجه سلسیوس قرار گرفته بود و پوشیده شده بود با روغن معدنی برای اجتناب از تبخیر نمونه تغییر یافته تر با سرعت تغییر یافته ثابت در دامنه O تا SA  200 در دمای 80 درجه سلسیوس به مدت 2 دقیقه و در سرعت تغییر یافته از 5/0 تا SA1600 طول این فرآیند به مدت 5 دقیقه بود . به دلیل محدودیت های مقاومت سنج محلول ها با وسکیوزیته ضعیف در ناحیه سرعت تغییر یافته پایین نتوانستند اندازه گیری شوند . تنها داده های مربوطه در این کار ارائه شدند .
3-2- آنالیز مدل :
منحنی های وسیع در اندازه گیری های وسکوزیته بدست آمدند و به وسیله مدل Carraue یا مدل Carraue اصلاح شدند که قوانین وابسته قوی به وسکیوزیته ، Z را در مقابل سرعت تغییر یافته ، g - c نشان می دهند . جایی که ZO  از وسکیوزیته پایین تر از سرعت تغییر یافته و Zm  بالاتر از سرعت تغییر یافته Q-C است .
مشخصه سرعت تغییر یافته که در (Zo + Zm /2)  بیان شده به عنوان یک عمل کننده برای ثابت های سسکی قرار گرفته است . شیب لوگاریتم Z در مقابل لوگاریتم j در ناحیه Shear thinning به m مربوط می شود .
جایی که ارائه می شودمایع نیوسین و  مایع Shear thinning ارائه می شود . در کارهای قبلی شرایط نیوسین طرف چپ EQ بنا گزاری شده بود. داده سرعت تغییر یافته مشخص شده g - c به اندازه هیدرو دینامیکی ذرات مربوط می شود با رابطه زیر بیان می شود .
جایی ثابت Boltzman  دمای مطلق است و ZS وسکیوزیته حلال است این فرآیند انتخاب شده داده Zm  تقریباً معادل Z از بالاترین سرعت تغییر یافته در معنی رایج آزمایشی در نظر گرفته شده بود و داده ZS  به وسیله مدیوم هر اندازه گیری وسکیوزیته تفکیک شده تعیین شده بود . داده ها به وسیله پارامترها تعدیل شده بودند .  و g - c به وسیله فرآیند (fitting)  تعیین شده بودند و اندازه هیدرودینامیک  به وسیله EQ محاسبه شده بود. فرآیند fitting به وسیله منحنی غیر خطی انجام شده بود و به وسیله برنامه Micro cal morigin 6.0 بهبود بخشیده شده بود .
3-3- اثرات تغییر یافته :
شکل 7 نشان می دهد وسکیوزیته ترکیب WPI/ ژلاتین گیاهی ( % 8/0 ) ( % 5/0 ) در مقابل سرعت تغییر یافته در دمای 80 درجه سلسیوس . وسکیوزیته ترکیبات کاهش پیدا کرده و رفتار نیونیسن با افزایش سرعت تغییر یافته در فرآیند رفتار تغییر یافته تر بیش از بیش آشکار شده است . اگر چه کاهش وسکیوزیته اندازه گیری دقیق وسکیوزیته در ناحیه سرعت تغییر یافته را مشکل کرده است . شکل 8 همانندی را با شکل 9 نشان می دهد ، اما برای ترکیب K-car/WPI ( % 5/0 )
بدینترتیب وسکیوزیته ترکیب K-car/WPI بالاتر از WPI/ ژلاتین گیاهی است و رفتار شبه پلاستیک مشاهده می شود حتی بعد از SA1 200 رفتار تغییر یافته تر . مشکلات اندازه گیری وسکیوزیته در ناحیه سرعت تغییر یافته پایین تر نشان می دهد سیستم WPI / ژلاتین گیاهی رخ نداده است .
یک پیک پهن در منحنی با سرعت تغییر یافته SA1 50 و یک پیک کوچک در منحنی با SA1 200 سرعت تغییر یافته در شکل 8 مشاهده شد . این پدیده توضیح داده می شود به وسیله اثر Slippage بین نمونه و دستگاه اندازه گیری کننده .
پر واضح است . Doi and edvarcl  در منحنی های رایج عدم پایداری را نشان دادند . زمانیکه سرعت تغییر یافته بالاتر از The enverse زمان شناسایی برای پلیمر .
(g-c) برای توزیع باریک فلزات با وزن مکلوبی بالا را نشان می دهد
(1997) D.carllo and D.jabourb همچنین فاز Nemathic می تواند تحت تغییرات تشکیل شود و وجود مشترک دو فاز در شکاف مقاومت سنج می تواند موجب یک پرش در سرعت تغییر یافته شود . به عبارت دیگر سرعت تغییر یافته غیر همگن می تواند ، موجب ظهور لایه هایی در وسکیوزیته متفاوت شود. مدل Carraue اصلاح شده هماهنگ شده بود با منحنی ترکیب WPI / ژلاتین گیاهی با سرعت تغییر یافته SA1 200 که رفتار نیونسین را نشان می دهد و مدل Carreau ترکیبات با پلی ساکاریدی بالاتر از % 2/0 در شکل 2 و 3 را نشان می دهد و نتایج و نتایج هماهنگ شده در منحنی را توصیف می کند .
6-4- که m , Zo  و اندازه هیدرو دینامیکی Dn  در مقابل نسبت مخلوط WPI / پلی ساکارید نشان داده می شود . به ترتیب Dn  در EQ تخمین زده می شود .
باید ذکر کرد که وسکیوزیته حلال ، ZS  ، بوسیله پلی ساکارید خالص در PHV بهبود بخشیده می شود .
ZS  گوناگون با غلظت پلی ساکارید و داده ها در جدول 2 ذکر شده است . در شکل 46- m , Zo  و Dh بر اساس افزایش نسبت ترکیب بنا شده است . هنگامی که نسبت پایین تر از 04/0 پلی ساکارید WPI ، % 5/0 و % 2/0   است .
داده های Zo بیان می کند که تفاوت زیادی بین این دو ترکیب وجود ندارد ( شکل 4 ) و داده های خیلی کوچکتر از ترکیبات خالص هستند ( جدول 1 ) و شکل 5 نشان می دهد که m 31/0 در هر دو ترکیب نسوتینین هستند .
و شکل 6-Dh را 4/0 میلی متر نشان می دهد که اندازه ذرات WPI است . این مشاهدات عدم تجمع ذرات پروتئین که حضور پلی ساکارید در آن کافی نیست را نشان می دهد . زمانی که نسبت بالاتر از 04/0 می باشد . Zo  هر دو سیستم به سرعت شروع به افزایش کرد که نشان می دهد جدایی فاز رخ می دهد . Zo  ترکیب K-car/WPI با سرعت بیشتری نسبت به WPI / ژلاتین گیاهی افزایش پیدا کرد .
رفتار پر انرژی قابل ملاحظه K-car در ترکیبات پلی ساکارید - پروتئین در این مقاله عموماً توصیف می شود .
در مطالعه b- lactoglobulin/ K-car بوسیله پراکندگی نور ، croggenne و همکارانش کشف کردند که شدت پراکندگی K-car کوچک بوده اما وسکیوزیته بوسیله فاکتور 10 افزایش یافت .
شکل 5 نشان می دهد داده m به 8/0 و 9/0 برای WPI / ژلاتین گیاهی و
K-car/WPI افزایش پیدا کرده است. به این ترتیب که هر دو سیستم شبه پلاستیک را نشان می دهند . و ژلاتین گیاهی WPI تقریباً کمتر از شبه پلاستیک K-car/WPI بوده است .
محلول WPI ( % 5 ) خالص و محلول / ژلاتین گیاهی ( % 8/0 ) خالص در کار قبلی آنالیز شده اند و خواص آن ها در جدول 1 شکل 1 بیان شده بود . تکامل تدریجی میانگین وسکیوزیتی Z از K-car خالص ( % 5/0 ) در مقابل سرعت های تغییر یافته در دمای 80 درجه سلسیوس و مقیاس لوگاریتمی ارائه شد . مدل Carreau اصلاح شده نیز در همان شکل ارائه شده است . مقیاس خطی ناشی از محدودیت اندازه گیری های وسکوزیتی ضمیمه شده است و تنها ارزش های بدست آمده از سرعت های تغییر یافته بالاتر ازSA115 ارائه شده است . نتایج ارائه شده WPI خالص و ژلاتین گیاهی در جدول 1 مقایسه شده اند. Zo  از % 5/0K-car در سرعت تغییر یافته صفر  A2 ( pas ) 10 مقایسه شده اند که در سرعت تغییر یافته صفر  کمی بالاتر از WPI خالص 5 % و ژلاتین گیاهی 8 % قرار می گیرد. و میزان آن نزدیک به 7A10A3 ( pas )  که به وسیله رابطه قوی قانونی تخمین زده شده بود .
در  ( 2001 ) Ramaswamy , Hashahill , Maccotte استفاده شده بود .  در  را در جایی نشان می دهند که محلول K-car 5 % در 80 درجه سلسیوس یک مایع نیویشین نود در حقیقت رفتارهای رایج یک محلول
K-car با وسکیوزیت پایین تر از (pas) 1/0 معمولاً نیوتنین است .
( Pelletier-Viebke-Meadows , Williams 2007 )  . رابطه میان دما و قدرت برخی به وسیله ( Renaudo , Rochas )  بنیان گذاری شده است . ( 1980 )  
K-car ارائه شده به صورت یک ترکیب حلقوی رندوم در دمای بالاتر از 50 درجه سلسیوس فرض شده بود . در مدل های ارائه شده اندازه هیدرومکانیکی این حلقه  تخمین زده شده بود . Croguennoc و همکارانش در K-car ( 2011 )  با وزن مولکولی KD 430 در سدیم و با درجه حرارت 11 درجه سلسیوس را مطالعه کردند و قطر 1/0 میلی متر را دریافتند که نشان دهنده حلقه های از مال ما بودند . این اختلاف شاید نتیجه دمای پایین و محیط یونی باشد . (Morris , Pee and Robinson 1980)  محدودیت ناشی از دستگاه اندازه گیری وسکیوزیته بدست آوردن منحنی جریان مؤثر از ژلاتین گیاهی خالص و K-car با غلظت پایین تر از 8/0 درصد و 5/0 درصد را دچار مشکل کرده بود . به این ترتیب غیر ممکن بود ارزش یا میزان Zo  در EQ را به دست آورد .
این ارزش ها ( معیارها ) می تواند در EQ و در بخش های زیر مورد استفاده قرار گیرد. ارزشهای بدست آمده برای Z از K-car در غلظت های 1/0 درصد ، 2/0 درصد و 3/0 درصد و 4/0 درصد در جدول 2 نشان داده شده اند . در تحقیق مارکوت و همکارانش ( 2001 )  ارزش های A , B برای محلول ژلاتین گیاهی در دمای 80 درجه سلسیوس بهبود داده نشده اما تخمین زده شد به وسیله داده های Z 8/0 % ( 5.7 10A3 ( pas ) ) و Z در آب ( 3.4A 10A4 ( pas ) ) در ( 4 ) EQo و جایی که وسکیوزیته محلول 1/0 درصد ژلاتین گیاهی تقریباً معادل آب  و  در نظر گرفته شد که برای تخمین Z غلظت های % 1/0 و % 2/0 و % 4/0 و % 6/0 در نظر گرفته شد . نتایج این اثر نسبت 3 به 2 بود .
شکل 2 وسکوزیته ترکیبات ژلاتین گیاهی /WPI در مقابل سرعت تغییر یافته با نسبت های مخلوط متفاوت در 80 درجه سلسیوس را نشان می دهد . محدودیت داده ها ( ارزش های ) قابل اندازه گیری سرعت تغییر یافته بر اساس کاهش و هیچ گونه افزایشی در میزان افزودن ژلاتین گیاهی بنا شده است . زمانیکه ژلاتین گیاهی با وسکیوزیته ترکیب شد افزایش قابل توجه مشاهده شد .
زمانیکه میزان ژلاتین گیاهی بزرگ تر از 4/0 صدد  با وسکیوزیته ترکیب ژلاتین گیاهی 8/0 ترکیب شد حدود To fold بالاتر از ترکیب آب ژلاتین گیاهی 1/0 درصد بود . بعلاوه ترکیبات با ژلاتین گیاهی پایین تر از 6/0 درصد رفتار نیوتنیان نشان دادند . در رفتار شبه پلاستیک زمانی نمایان شد که ژلاتین گیاهی بالاتر از 4/0 درصد بود . این افزایش زیاد در وسکیوزیته به وسیله پدیده جدایی فاز می تواند توضیح داده شود .
در حقیقت در PH هر دو مولکول ژلاتین گیاهی WPI بارهای منفی را حمل می کنند . هیچ ترکیبی میان این مایکرو مولکول ها وجود ندارد زمانیکه غلظت ژلاتین گیاهی در ترکیبات بالاتر از غلظت بحرانی است اثر تخلیه منجر به نیروی جاذبه مؤثر میان پروتئین های جمع شده و ارتقاء یافته در تشکیل ذرات میکروژل بزرگ از پروتئین و افزایش وسکیوزیته در سیستم می شود .
شکل 3 : نشان دهنده همسانی با شکل 2 می باشد . اما برای سیستم K-car اکثر مشاهدات مثل سیستم ژلاتین گیاهی /WPI است . که به وسیله وسکیوزیته ترکیبات افزایش می یابد با افزایش نسبت ترکیب K-car/WPI یک افزایش بزرگ در وسکیوزیته مشاهده شده است که زمان رخ داده که K-car افزوده به ترکیب بیشتر از 2/0 درصد است و داده وسکیوزیته ترکیب با 5/0 درصد K-car بیشتر از Fold 1000 بالاتر از ترکیب 1/0 درصد K-car می باشد .
به طور مشابه سیستم ژلاتین گیاهی WPI افزایش ناگهانی در وسکیوزیته می تواند در پدیده جدایی فاز که توسط دانشمندان زیادی مطالعه شده توزیع شود .
در شکل 11-9 ( Zo , m , Dn  بر اثر کاهش عمومی در افزایش سرعت تغییر یافته در حالت تغییر یافته تر قرار می گیرد . )
شکل 9 نشان می دهد که کاهش در وسکیوزیته ترکیب K-car/WPI خیلی سریعتر از ترکیب WPI/ ژلاتین گیاهی بوده است . جایی که Zo    K-car حدود 1000 Fold بالاتر از ژلاتین گیاهی WPI بود . سرعت تغییر یافته OSA1  حدود 150 Fold بالاتر از 200SA1  می باشد . در شکل 10 : m ترکیب K-car/WPI حساسیت کمتری برای حالت تغییر یافته نسبت به ترکیب WPI / ژلاتین گیاهی دارد . جایی که WPI m / ژلاتین گیاهی کاهش می یابد به کمتر از 1/0 از 200 SA1  است . اگر چه m ترکیب K-car/WPI هنوز حدود 7/0 درصد است و رفتار شبه پلاستیک نشان می دهد . شکل 11 نشان می دهد که Dn  ذرات ماکروژل را در سرعت تغییر یافته جایی که کاهش K-car/WPI خیلی سریعتر از ترکیب ژلاتین گیاهی /WPI بوده و اندازه K-car/WPI حدود 1.5 Fold بالاتر از ژلاتین گیاهی /WPI که OSA1  و حدود 2.8 Fold از 200SA1  است .
این تغییرات اجباری اثرات تغییر یافته در تحقیقات توسط Syrbe ( 1997 )  جایی که او دریافته بود اندازه ماکسیمم پروتئین خوشه ای با شدت تغییرات کاهش می یابد . شایان ذکر است که بخشی از تغییرات اجباری تجمعی توسط فرآیند Break-up انجام می شود . حقیقات ، اثر تغییر نیافته - تجمعی در رفتار تغییر یافته گزارش شد در یک مقاله
( Taylco and furyer 1994 )  عموماً اندازه تجمع مستقل از موازنه بین این دو مکانیسم بود . ملاحظه شد که موازنه این دو وسکوزیته در سیستم تحت تأثیر قرار گرفته است کاهش اندک در اندازه K-car/WPI با وسکیوزیته بالا به وسیله حضور K-car در ترکیب موجب شده بود .
 
4- نتیجه گیری :
در این تحقیق ما اثرات تغییر یافته ترکیب ژلاتین گیاهی / WPI و ترکیب K-car تحت شرایط سازگار بادهای 80 درجه سلسیوس از مدل رایج Carraue اصلاح شده را مقایسه کردیم نتایج هماهنگ شده دلالت بر این دارند که وسکیوزیته سیستم ها افزایش یافته با افزایشی در میزان پلی ساکارید ها به خصوص زمانی که میزان پلی ساکارید اضافه شده به ترکیبات فراتر از داده بحرانی است که به وسیله آن اندازه ذرات ژلاتین گیاهی میکروژل به سرعت افزایش می یابد و جدایی فاز رخ می دهد این پدیده در ترکیب K-car/WPI مشخص تر بود .
آن ها دریافتند که رفتار تغییر یافته می تواند وسکیوزیته را کاهش دهد . درجه شبه پلاستیکی و اندازه ذرات پروتئین میکروژل در جایی است که ترکیب ژلاتین گیاهی / WPI حساسیت بیشتری نسبت به ترکیب K-car/WPI برای حالت تغییر یافته نشان می دهد . همچنین موفقیت در تحقیقات قبلی ما را مطمئن کرد که ظرفیت مؤثر در مدل های بالا برای بررسی اثر تغییر یافته در اندازه میکروژل در دماهای بالا بیشتر است .
قدردانی :
Manon Roy برای انجام بعضی آزمایش ها از حمایت مالی NSERC بسیار تشکر نمود . 

  

طراحی سایت

 

قاب گوشی موبایل iPhone 7 برند VORSON مدل پشت چرم طرح خط دار رنگ قهوه ای

 

    یاری سایت    
کاربران ارجمند ، در اینجا شما میتوانید کمکهای اهدایی خویش را جهت خدمات رایگان تست آزمون واریز فرمایید
  • ما را در پیشرفت پروژه های رایگان یاری دهید

در صورت هرگونه اشتباه در واریز ، شما می توانید جهت استرداد وجه اهدایی خویش از طریق منوی تماس با ما ، اقدام فرمایید
 


نشر مطالب با ذکر نام تست آزمون بلامانع است. تست آزمون مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد
Copyright © 2012 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد توسط پورتال فراتک