هدر    
 
 
 
 
 
 
 

قاب محافظ گوشی SAMSUNG Galaxy S7 Edge

طراحی وب سایت

انواع رنگ های قاب سیلیکونی

   

         
 
    آمار بازدیدکنندگان    

تعدادبازدیدتاکنون: 77994641
تعداد بازدید امروز:
تعداد بازدید دیروز:
Membership تعداد اعضاي سايت:3006

People Online بازديدكنندگان آنلاين:
Visitors بازديدكنندگان: 203
Members اعضا: 0
Total Users مجموع: 203

Onine Now Online Now:
 
 
 

دنیای قاب و گوشی کارن موبایل

قاب و گوشی کارن موبایل

    حوادث    

تاریخ انتشار: 1396/04/18 16:10:23 تعداد بازدید: 226 بازگشت

درگیری لفظی کارمند و رئیس به فضای سایبر رسید/هتک حیثیت در پی بدبینی به روابط کاری همسر


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین بیات مختاری فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: فردی با دردست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا شهرستان نیشابور مراجعه و درخواست رسیدگی به شکایت خود را داشت.
وی افزود: شاکی در اظهارات اولیه خود بیان کرد، متاسفانه از طرف فردی ناشناس علاوه بر برداشت غیر مجاز از حسابم پیام‌های توهین آمیزی نیز به خانواده‌ام ارسال می‌ شود که این امر موجب بروز ناراحتی و مشکلاتی در خانواده‌ام شده است که تقاضای رسیدگی دارم.
سرهنگ بیات مختاری اضافه‌کرد: با توجه به اظهارات شاکی رسیدگی به پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس فتا شهرستان قرار گرفت و در ادامه بررسی‌های فنی صورت گرفته ، توانستند متهمی را در این رابطه شناسایی و دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: متهم که مردی 26 ساله بود با مشاهده مستندات غیر قابل انکار، جرم خود را پذیرفت و در اعترافات خود عنوان کرد مدتی قبل در شرکت شاکی به عنوان دفتر‌دار مشغول به کار بودم که در اثر برخورد نامناسب و تبعیض‌آمیز مدیر شرکت که پسر شاکی نیز بود، بنده به همراه تعدادی دیگر از مجموعه اخراج شدیم و با توجه به مطالب گفته شده تصمیم به انتقام گرفتیم و در نهایت من با داشتن اطلاعات حساب و رمز شاکی کارت عابر بانک مدیر شرکت از حساب وی به صورت اینترنتی برداشت کردم و با دارا بودن شماره تلفن اقوام صاحب کارم به خانواده وی نیز پیام‌های توهین ‌آمیزی ارسال کردم تا انتقام خودم و بقیه را بگیرم و اکنون از کار خود بسیار پشیمانم.
سرهنگ بیات مختاری تصریح کرد: متهم به همراه پرونده برای کسب تکلیف نهایی به دادسرا اعزام شد.

**هتک حیثیت در پی بدبینی به روابط کاری همسر
سرهنگ جواد جهانشیری در شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت‌های زن جوان در فضای سایبر، گفت: خانمی با مراجعه به پلیس فتا و ارائه مرجوعه قضایی درخواست رسیدگی به شکوائیه خود را داشت.
وی افزود: شاکیه در اظهارات اولیه خود به پلیس فتا استان اظهار داشت، مدتی است که از سراسر کشور با تلفن همراهم تماس گرفته و درخواست‌ هایی برای ارتباط دوستی و آشنایی دارند و از آنجایی که شماره سیم کارت تلفن همراهم، ‌مربوط به کارم است، قادر نیستم تلفن خود را خاموش کرده یا سیم کارت خود را تعویض کنم.
سرهنگ جهانشیری ادامه داد: با توجه به اظهارات شاکیه رسیدگی به پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان قرار گرفت و در تحقیقات مقدماتی مشخص شد، فرد ناشناسی شماره تلفن شاکیه را در سایت همسر‌یابی قرار داده و بررسی پیرامون شناسایی متهم آغاز شد. در اقدامات نهایی متهم شناسایی که با هماهنگی قضایی دستگیر و به مکان پلیس فتا استان منتقل شد.
رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی گفت: متهمه که زنی 36 ساله بود در رویارویی با مستندات موجود به جرم خود اعتراف کرد و بیان داشت شاکیه برای انجام کارهای اداری با همسرم در ارتباط بود و من از ارتباط تلفنی آنها رنج می‌بردم و خیال می‌کردم که همسرم به من خیانت می‌کند و به همین دلیل برای بدنام جلوه دادن شاکیه و گرفتن انتقام از وی شماره تلفن همراهش را با عکس زیبایی که از اینترنت پیدا کردم در سایت همسریابی قرار دادم و اکنون از کار خود بسیار پشیمانم و تقاضای بخشش دارم.
سرهنگ جهانشیری تصریح کرد: مطابق قانون جرایم رایانه‌ای هرگونه مزاحمت و نشر اکاذیب جرم بوده و علاوه بر مجازات نقدی، مجازات حبس نیز از طرف قانون‌گذار در نظر گرفته شده‌است.

**لوازم پزشکی فاقد مجوز در عوارضی تهران -ساوه توقیف شد
فرمانده یگان امداد غرب استان تهران از توقیف یک دستگاه خودرو کامیونت حامل لوازم پزشکی قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در عوارضی تهران – ساوه خبر داد.
سرگرد شاهین ناصح گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا ماموران یگان امداد استان حین گشت زنی در محور تهران- ساوه به یک دستگاه خودروی کامیونت مشکوک شده و برای بررسی، خودرو را متوقف کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه خودرو توقیفی حامل لوازم پزشکی قاچاق به صورت عمده بود، افزود: با توجه به نداشتن هیچ گونه مدارک گمرکی در این خصوص، متهم بلافاصله دستگیر و برای بررسی بیشتر به مقر انتظامی انتقال داده شد.
وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالای کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.

**دستگیری کلاهبردار 800 میلیون ریالی از مشتریان خرید اینترنتی سایت‌های آگهی رایگان
سرگرد مرتضی ابوطالبی رئیس پلیس فتا استان یزد گفت: شخصی با ارائه مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه و اظهار داشت فردی، کالایی را برای فروش در سایت دیوار قرار داده که بنده تماس گرفتم و مبلغ مورد نظر را برای ایشان واریز کردم ولی بعد از واریز مبلغ دیگر فروشنده پاسخگو نبود، پرونده در این پلیس تشکیل و اقدامات مورد نیاز در برای بررسی پرونده در دستور کار قرار گرفت .
وی افزود: همچنین در ادامه روند رسیدگی پرونده، چند شخص دیگر نیز با ارائه مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه و در خصوص خرید از سایت دیوار و عدم وصول اقلام مورد نظر و پاسخگو نبودن فروشنده شکایت نمودند، در نهایت مشخص گردید شکایات اخیر با عنوان کلاهبرداری از طریق سایت مورد نظر در مورد فروش اجناس توسط یک نفر بوده است .
وی ادامه داد: با انجام اقدامات تخصصی و شگردهای خاص پلیسی متهم که در یکی از استان های همجوار سکونت داشت شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام محترم قضایی دستگیر و به همراه ادله مکشوفه از وی به این پلیس انتقال داده شد.
سرگرد ابوطالبی اضافه کرد: در ادامه بررسی پرونده با توجه به بازجویی متهم، مستندات و ادله به دست آمده، وی به فعالیت در حدود 2 سال کلاهبرداری به مبلغ 800 میلیون ریال اعتراف کرد.

**توقیف بیش از 200 کیلو گرم مواد افیونی
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف مقدار 234 کیلو گرم مواد افیونی توسط ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا خبر داد.
سرهنگ جهانگیر کریمی گفت: ماموران انتظامی مستقر درایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری از ایستگاه به یک کامیون کشنده دانگ فنگ مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار 234 کیلو گرم تریاک که به طرز حرفه ای در اتاق بار کامیون جاساز شده بود کشف شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: در این خصوص راننده و سرنشین خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

**کشف کولر قاچاق در قائم شهر
فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر استان مازندران از کشف 24 دستگاه کولر خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال خبرداد .
سرهنگ محمد ولی مرادی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری انواع کولر های خارجی قاچاق در یکی از نمایشگاه های تولیدات داخلی ، رسیدگی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، افزود: ماموران با هماهنگی مرجع قضائی و نماینده اداره صنعت ، معدن وتجارت، با مراجعه به محل نمایشگاه موفق به کشف کولرهای قاچاق نشدند .
سرهنگ مرادی خاطرنشان کرد: متهم برای فرار از قانون کولرهای قاچاق را به محل دیگری منتقل کرده بود که در ادامه بررسی ها و تحقیقات پلیسی ماموران در بازرسی از محل مذکور 24 دستگاه کولر گازی خارجی قاچاق کشف کردند .
فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر،ارزش ریالی محصولات قاچاق کشف شده را بنا به نظر کارشناسان، یک میلیارد و 200میلیون ریال عنوان و تصریح کرد : کالای توقیفی تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شد .
به گفته وی ، متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

**کشف 3 هزار و 854 قطعه تاریخی در کردستان
فرمانده انتظامی استان کردستان از کشف سه هزار و 854 قطعه اشیاء تاریخی مربوط به دوره های ماد و هخامنشی خبر داد.
سردار مسعود خرم نیا گفت: در پی اشراف اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی ، یک باند فعال در زمینه خرید و فروش اشیاء تاریخی و عتیقه که به صورت عمده اقدام به خروج آثار ملی و تاریخی از کشور می کردند در شهرستان سنندج شناسایی شد.
وی افزود: پس از ماه ها کار اطلاعاتی و عملیاتی دو تن از سرشاخه های این باند با احراز هویت و محل سکونت تحت مراقبت پلیس قرار گرفتند، که با کسب مجوز قضائی در بازرسی از مخفیگاه متهمان دو هزار و ۸۴۲ قطعه انواع سکه تاریخی و همچنین ۱۴۰ قطعه اشیاء تاریخی دیگر شامل انواع مهره های گردنبند ، پیکرک ، ظروف سفالی ، اثر مُهر ، نسخ خطی ،‌کتیبه و زیورآلات کشف شد.
سردار خرم نیا خاطر نشان کرد: طبق نظر کارشناسان میراث فرهنگی تمام آثار کشف شده دارای اصالت بوده و در زمره اشیاء تاریخی حاصل از انجام حفاری های غیر مجاز و تخریب آثار تاریخی و باستانی هستند که قدمتشان به ادوار مادها ، هخامنشیان ،‌ سلوکیان ، اشکانیان ،‌ ساسانیان و دوره اسلامی بر می گردد.
فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به دستگیری دو متهم و صدور قرار میلیاردی برای آنها از دستگیری یک نفر مالخر در استان قزوین خبر داد که ۸۷۲ قطعه از این آثار را به صورت غیرقانونی از متهمان خریداری کرده بود.
اجتمام9105**1569
گزارش:معصومه نیکنام ** انتشار: علی حبیبی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaejنظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0
"تست آزمون " نظراتی را كه حاوی تبلیغ، توهین، و یا خارج از موضوع می باشد، منتشر نمی كند.

  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


نام شما: *
ایمیل شما:  
نظر شما: *
افزودن نظر

 

طراحی سایت

 

قاب گوشی موبایل iPhone 7 برند VORSON مدل پشت چرم طرح خط دار رنگ قهوه ای

 

    یاری سایت    
کاربران ارجمند ، در اینجا شما میتوانید کمکهای اهدایی خویش را جهت خدمات رایگان تست آزمون واریز فرمایید
  • ما را در پیشرفت پروژه های رایگان یاری دهید

در صورت هرگونه اشتباه در واریز ، شما می توانید جهت استرداد وجه اهدایی خویش از طریق منوی تماس با ما ، اقدام فرمایید
 


نشر مطالب با ذکر نام تست آزمون بلامانع است. تست آزمون مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد
Copyright © 2012 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد توسط پورتال فراتک